Výlet za zvířátky

Velké poděkování patří rodičům od Hugouška, kteří nás pozvali na jejich rodinnou farmu do Šanova. Abychom se tam dostali, zařídili nám autobus na jejich náklady. Moc si toho vážíme, protože dnešní den byl pro všechny veliký zážitek z opravdových zvířátek.
Po příjezdu na místo na nás všichni čekali. Hugoušek nám ukazoval, co všechno dědeček s babičkou chová. Nejprve nás uvítal jejich psí kamarád. Potom jsme se vydali ke kravičkám, kde jsme se dozvěděli, jak se která jmenuje. Dědeček kravičky svolal na krmení a my jsme si je všechny mohli prohlédnout pěkně z blízka. Potom jsme se vydali k prasatům, bažantům, husám a viděli jsme i krocana. Děti tak měly možnost naslouchat zvukům jednotlivých zvířat. Abychom na farmě nezaháleli, tak nás vzal Hugoušek s dědečkem do kurníku a pomohli jsme sbírat vajíčka. Po práci na děti čekala sladká ovocná odměna a pitíčko, které dětem rozdal Hugoušek. Nezapomněli jsme ani relaxovat na trávníku a nahřívat se na sluníčku, kdo měl chuť, tak si chvilku pohrál. Na závěr výletu jsme se šli ještě podívat, jaký je život u rybníka. Tam jsme pozorovali veliké vážky.
Už teď se těšíme na další výlet, zda nás někdo někam pozve.