Rozloučení s předškoláky

Včerejší krásné odpoledne rozloučení se školáky .Přehlídka tanečků všech tříd,společná píseň a zamáčknutí slziček.Za chvíli to našim žabáčkům vypukne a my budeme vzpomínat