Dýňobraní

Děti z MŠ Rudoleckého pozvaly rodiče na Dýňobraní

Dne 15.10.2024 se v naší školce uskutečnilo Dýňobraní, na které se všichni těšíme celý rok. Konečně se tedy zahrádka zaplavila dýněmi nejrůznějších velikostí a šlo se tvořit. Věřte, že v představivosti se meze nekladly. Každá dýně je originální, jedna se usmívá, druhá má pouze jeden zub a třetí má dokonce i náušnice z přírodnin. Hotové dýně děti společně s rodiči vyskládali před školku a dodali jí tak pořádnou podzimní atmosféru.

Nesmíme zapomenout ani na chutné občerstvení, které pro děti připravili právě rodiče. Mlsat mohly děti od halloweenského lineckého, bábovky až po šťavnaté ovoce. Na zapití dobrot a k zahřátí nám nachystala paní kuchařka kávu, čaj a vodu.

Moc děkujeme všem, co přišli a strávili s námi příjemné podzimní odpoledne.

Tým MŠ Rudoleckého